Duże powierzchnie, to problem nie jednej osoby sprzątającej. Jak się do nich zabrać, by mycie podłogi nie zajęło sporo czasu?

Jaki mop do dużych powierzchni wybrać?

W sklepach i hurtowniach nie brakuje ofert sprzedaży mopów. To oczywiste. Każdy przecież dba o czystość otaczającej go przestrzeni.
Mimo tak wielkiego wyboru, najczęściej sprawdza się płaski mop. Jest wygodny, ma ruchomą głowicę, więc mycie różnych zakamarków, nie stanowi problemu. Jeśli zdecydujemy się na to rozwiązanie jaki mop do dużych powierzchni wybrać?
Najlepiej ten, który ma najlepsze recenzje mopy, które są nam potrzebne, muszą być niezawodne, więc opinia w tym przypadku jest dla nas bardzo ważna. Kolejna istotna rzecz to wiadro. Najlepiej wybrać już gotowy zestaw. Dobrze dopasowanie mopa z wiadrem, skutkuje dużą wygodą dla osoby sprzątającej. Po włożeniu mopa szybko odciśniemy nadmiar wody, naciskając odpowiedni guzik. Unikniemy zachlapania swojej odzieży oraz moczenia rąk w brudnej wodzie.

Recenzje mopy, na co zwrócić szczególną uwagę?

Przy wyborze mopa zwróć uwagę, czy znajduje się w zestawie z wiadrem. Z czego jest wykonany. Kij drewniany szybko zgnije, najlepiej więc wybrać metalowy. Końcówka do mopa, to kolejny atut. Im więcej, tym rzadziej będziemy zmuszeni oddać go do czyszczenia (prania). Na koniec upewnij się, jaki jest rozmiar mop. Im dłuższy, tym mniej napracujesz się podczas mycia podłogi.