MINI LOTTO to jednak z gier losowych organizowanych przez polskie przedsiębiorstwo Totalizator Sportowy. Poniżej poznasz jej zasady i dowiesz się, gdzie szukać wyników.

Mini Lotto jak grać

Jak w przypadku większości gier losowych oferowanych przez Totalizator Sportowy mamy do wyboru dwie możliwości – zdanie się na los i opcję “chybił trafił” albo samodzielne wytypowanie cyfr. W pierwszej opcji komputer wylosuje za nas 5 z 42 liczb, w drugiej sami musimy skreślić je na specjalnym blankiecie. Pojedynczy zakład kosztuje tylko 1, 25zł. Najwyższa wygrana może natomiast wynieść nawet 300 000zł.. Musimy pamiętać o zachowaniu kuponu, bo jest on naszym jedynym dowodem w razie wygranej.

Mini Lotto wyniki

Wyniki losowania sprawdzić możemy w dowolnym momencie na stronie internetowej albo w jednym z wielu punktów sprzedaży, bez wątpienia jednak nie będzie to tak emocjonujące jak obejrzenie losowania ze Studia Lotto na żywo. Transmisja odbywa się na antenie telewizji TVP Info oraz na stronie internetowej Totalizatora Sportowego www. lotto. pl. Losowania odbywają się od poniedziałku do niedzieli o godzinie 21:40.