Porządek w hotelu, to bardzo istotna rzecz. Nikt nie chce przecież przebywać w brudnym pokoju, lub spożywać posiłki przy nieumytym stole.
Jako właściciel, musisz zadbać więc o jego czystość. Zatrudnić odpowiedni personel i wybrać odpowiednie środki czystości bhp, które będą wykorzystywane przy sprzątaniu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze chemii? Jakie środki czystości dla hoteli są odpowiednie?

Przy wyborze chemii gospodarczej należy zwrócić uwagę na wydajność produktu. Lepiej dopłacić ciut więcej, jednak zaopatrzyć się w taki środek, który skutecznie usunie powstały brud.
Zakupione produkty, powinny być też odkażające. Przy tak zróżnicowanej grupie ludzi, należy odpowiednio zadbać o porządek, zwłaszcza w pokojach i łazience.

środki czystości BHP

Środki czystości dla hoteli powinny być dobrane ze szczególną ostrożnością, Najlepiej sprawdzą się te, które mają stosunkowo prosty skład i cechują się hipoalergicznością. W ten sposób unikniemy przykrych doświadczeń.
Jeśli nie posiadasz w swoim hotelu pralni, przed skorzystaniem z usług firmy zewnętrzne upewnij się, że korzystają z dobrej jakości środków.
Jako właściciel odpowiadasz również za środki czystości bhp znajdujące się w Twoim hotelu. Zadbaj więc o ich odpowiednie przechowywanie. Wyznaczone miejsce na chemię gospodarczą, powinno być zamknięte i niedostępne dla klientów Twojego hotelu.