Mycie okien, to czynność która nie należy do przyjemnych. Wymaga od nas dokładności, ale przede wszystkim cierpliwości. Ile nie poświęcimy na tę czynność czasu, zawsze pojawia się jakaś smuga.

jak myć okna bez smug?

Zadajesz sobie pytanie jak myć okna żeby nie było smug?
Sposobów na tę czynność jest klika.
Po pierwsze, niektórzy uważają, że najlepszy sposób to mycie okien od góry do dołu i tylko w te dni, kiedy słońce mocno nie grzeje. Dlaczego właśnie taki sposób ma pomóc?
Otóż słońce wysusza wodę która znajduje się na oknie nim my, zdążymy ją rozprowadzić, przez co na pewno powstaną zacieki oraz smugi na szybie.
Jak myć okna bez smug ściereczką z mikrofibry?
Kiedy umyjemy okna i jesteśmy pewni, że są nieskazitelnie czyste, warto przetrzeć je ściereczką z mikrofibry. Doskonale poleruje okna. To jeden z najlepszych sposobów na mycie okien, by uniknąć długiej i uciążliwej pracy.

jak myć okna żeby nie było smug?

Popularne stało się również używanie gazet podczas mycia okien.
Jak myć okna bez smug za pomocą gazet?
To dziecinnie proste. Zgnieć gazetę, najlepiej szarą, po to aby ją zmiękczyć, następnie umyte okno przetrzyj gazetą. Jeśli masz obawy, że możesz porysować okno zapewniam, że tak pomięta gazeta nie uszkodzi szyby. Możesz do tej czynności wykorzystać również ręczniki papierowe.
To trzy najbardziej popularne sposoby jak myć okna żeby nie było smug.
Koniecznie przetestuj je przy kolejnym myciu okien.